Navštivte naše partneské weby:


Nábytek na hraní / houpací zvířátka a odrážedla

Které dítě by si nepřálo houpacího koně, nebo jiné zvířátko? Na čem jiném než na odrážedle by Vám Vaše dítě venku ujíždělo? Pořiďte mu houpací zvířátko nebo odrážedlo, díky kterému si užije ještě více legrace!


Výrobce:
Houpací kůň Geuther HALLA přírodní Houpací kůň se postará o spoustu zábavy a učí rovnováze. Bezstarostné houpání zajistí hezky tvarovaný koník se solidní ochranou okolo těla a nopky na konci houpacích nohou. Všechny rohy jsou zaoblené. Pro starší, zkušené jezdce se d ochranný kruh okolo těla odejmout.Houpací kůn "Halla" s odnímatelným ochranným kruhem okolo těla, ohonem a hřívou.Barva: přírodní.
naše cena 3 345 Kč (131 EUR)

Houpací kůň Geuther HALLA přírodní


Houpací kůň Geuther Swingly STERN funny Houpací kůň s odjímatelným ochranným prstencem, ocasem a hřívou.   Doprava po celé ČR ZDARMA!
naše cena 4 770 Kč (187 EUR)

Houpací kůň Geuther Swingly STERN funny


Houpací kůň Geuther Swingly STERN přírodní Houpací kůň s odjímatelným ochranným prstencem, ocasem a hřívou. Doprava po celé ČR ZDARMA!
naše cena 4 090 Kč (160 EUR)

Houpací kůň Geuther Swingly STERN přírodní


Koloběžka 2v1 Geuther dřevěná konstrukce a 3 gumová kolečka lze používat jako koloběžku nebo odrážedlo Doprava po celé ČR ZDARMA!
naše cena 2 530 Kč (99 EUR)Koloběžka 2v1 Geuther dřevěná konstrukce a 3 gumová kolečka lze používat jako koloběžku nebo odrážedlo Doprava po celé ČR ZDARMA!
naše cena 2 530 Kč (99 EUR)Odrážedlo 2v1 Bike Geuther Lepší příprava na ježdění na kole neexistuje, protože funkční 2v1 Bike může být několika hmaty hravě změněn z trojkolky na dvojkolku! Několik let bude Vaše dítě trénovat smysl pro rovnováhu, motorické schopnosti a navíc zábavným způsobem! Sedák ergonomického tvaru přitom pečuje o relaxační pohyb vpřed. Stabilní rám je zhotoven z masivního březového multiplex dřeva a
naše cena 3 475 Kč (136 EUR)

Odrážedlo 2v1 Bike Geuther


Trojkolka Geuther dřevěná konstrukce a 3 gumová kolečka výška sedátka 39 cm Doprava po celé ČR ZDARMA!
naše cena 2 695 Kč (106 EUR)

Trojkolka Geuther červená