Navštivte naše partneské weby:


Dětské a studentské pokoje / Dětské pokoje 3 - 18 let

Dětský pokoj je pro každé dítě místem her a radosti. Smolíček proto Vám a Vašim dětem nabízí velké množství originálních a kvalitních pokojíčků, díky kterým se Vašemu dítěti rozvine chuť k dovádění a také fantazie. Dětský nábytek Smolíček nabízí krásně barevné i bílé moderní dětské pokoje pro holky a kluky, ve kterém Vaše dítko zapomene na čas a bude si hrát celý den.

Avšak myslíme dopředu a v naší nabídce proto najdete i přestavitelné dětské pokoje ( studentské pokoje ), díky kterým nebudete muset kupovat neustále nový nábytek a Vašim dětem pokojíček vydrží až do studentských let.


Výrobce:
Dětský pokoj bílý s plexi úchyty Tento dětský pokoj je součástí designového dětského nábytku české výroby. Jedná se o kvalitní nábytek, u kterého jsou jednotlivé produkty vyráběny velmi precizně s velkým důrazem na bezpečnost, kvalitu a plnou funkčnost. V této pokojové sestavě nalezneme vše, co je pro vybavení dětského pokoje důležité - je zde prostor pro hraní, učení, ale také dostatek úložných
naše cena 36 495 Kč (1 448 EUR)

Dětský pokoj bílý – sestava A


Dětský pokoj bílý s plexi úchyty Tento dětský pokoj je součástí designového dětského nábytku české výroby. Jedná se o kvalitní nábytek, u kterého jsou jednotlivé produkty vyráběny velmi precizně s velkým důrazem na bezpečnost, kvalitu a plnou funkčnost. V této pokojové sestavě nalezneme vše, co je pro vybavení dětského pokoje důležité - je zde prostor pro hraní, učení, ale také dostatek úložných
naše cena 37 058 Kč (1 471 EUR)

Dětský pokoj bílý – sestava B


Dětský pokoj bílý s plexi úchyty Tento dětský pokoj je součástí designového dětského nábytku české výroby. Jedná se o kvalitní nábytek, u kterého jsou jednotlivé produkty vyráběny velmi precizně s velkým důrazem na bezpečnost, kvalitu a plnou funkčnost. V této pokojové sestavě nalezneme vše, co je pro vybavení dětského pokoje důležité - je zde prostor pro hraní, učení, ale také dostatek úložných
naše cena 25 410 Kč (1 008 EUR)

Dětský pokoj bílý – sestava C


Dětský pokoj bílý s plexi úchyty Tento dětský pokoj je součástí designového dětského nábytku české výroby. Jedná se o kvalitní nábytek, u kterého jsou jednotlivé produkty vyráběny velmi precizně s velkým důrazem na bezpečnost, kvalitu a plnou funkčnost. Tato sestava nabízí vše, co by vybavení dětského pokoje mělo mít. V ceně sestavy jsou zahrnuty tyto prvky: - postel 80 x 200 cm s vysokými čely
naše cena 11 657 Kč (463 EUR)

Dětský pokoj bílý – sestava D


LIKVIDACE SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA 50 - 80% NA VŠECHNY VYSTAVENÉ SESTAVY NÁBYTKU!!!   Uvedená cena je za postel včetně matrace a roštu, psací stůl a šatní skříň.  
běžná cena 38 645 Kč
naše cena 17 970 Kč (713 EUR)

Dětský pokoj Colombini Arcadia


Dětský pokoj Colombini AC07 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 97 244 Kč
naše cena 82 658 Kč (3 280 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC07


Dětský pokoj Colombini AC10 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 57 542 Kč
naše cena 48 911 Kč (1 941 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC10


Dětský pokoj Colombini AC101 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 98 185 Kč
naše cena 83 458 Kč (3 312 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC101


Dětský pokoj Colombini AC102 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 93 069 Kč
naše cena 79 109 Kč (3 139 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC102


Dětský pokoj Colombini AC103 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 81 041 Kč
naše cena 68 885 Kč (2 734 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC103


Dětský pokoj Colombini AC104 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 90 934 Kč
naše cena 77 294 Kč (3 067 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC104


Dětský pokoj Colombini AC105 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 68 071 Kč
naše cena 57 861 Kč (2 296 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC105


Dětský pokoj Colombini AC107 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 74 382 Kč
naše cena 63 225 Kč (2 509 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC107


Dětský pokoj Colombini AC108 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 93 170 Kč
naše cena 79 195 Kč (3 143 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC108


Dětský pokoj Colombini AC109 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 73 159 Kč
naše cena 62 186 Kč (2 468 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC109


Dětský pokoj Colombini AC110 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 74 415 Kč
naše cena 63 253 Kč (2 510 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC110


Dětský pokoj Colombini AC111 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 73 127 Kč
naše cena 62 158 Kč (2 467 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC111


Dětský pokoj Colombini AC112 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 71 356 Kč
naše cena 60 653 Kč (2 407 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC112


Dětský pokoj Colombini AC113 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 94 627 Kč
naše cena 80 433 Kč (3 192 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC113


Dětský pokoj Colombini AC114 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 93 848 Kč
naše cena 79 771 Kč (3 166 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC114


Dětský pokoj Colombini AC115 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 77 087 Kč
naše cena 65 524 Kč (2 600 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC115


Dětský pokoj Colombini AC116 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 57 671 Kč
naše cena 49 021 Kč (1 945 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC116


Dětský pokoj Colombini AC117 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 61 631 Kč
naše cena 52 387 Kč (2 079 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC117


Dětský pokoj Colombini AC119 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 83 955 Kč
naše cena 71 362 Kč (2 832 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC119


Dětský pokoj Colombini AC120 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 89 277 Kč
naše cena 75 886 Kč (3 011 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC120


Dětský pokoj Colombini AC123 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 82 464 Kč
naše cena 70 095 Kč (2 782 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC123


Dětský pokoj Colombini AC124 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 70 739 Kč
naše cena 60 129 Kč (2 386 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC124


Dětský pokoj Colombini AC125 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 84 734 Kč
naše cena 72 024 Kč (2 858 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC125


Dětský pokoj Colombini AC126 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 79 406 Kč
naše cena 67 496 Kč (2 678 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC126


Dětský pokoj Colombini AC127 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 88 122 Kč
naše cena 74 904 Kč (2 972 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC127


Dětský pokoj Colombini AC128 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 91 434 Kč
naše cena 77 719 Kč (3 084 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC128


Dětský pokoj Colombini AC129 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 78 246 Kč
naše cena 66 510 Kč (2 639 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC129


Dětský pokoj Colombini AC13 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 72 058 Kč
naše cena 61 250 Kč (2 431 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC13


Dětský pokoj Colombini AC130 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 77 518 Kč
naše cena 65 891 Kč (2 615 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC130


Dětský pokoj Colombini AC131 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 82 529 Kč
naše cena 70 150 Kč (2 784 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC131


Dětský pokoj Colombini AC133 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 96 796 Kč
naše cena 82 277 Kč (3 265 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC133


Dětský pokoj Colombini AC134 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 101 945 Kč
naše cena 86 654 Kč (3 439 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC134


Dětský pokoj Colombini AC135 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 95 915 Kč
naše cena 81 528 Kč (3 235 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC135


Dětský pokoj Colombini AC136 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 88 868 Kč
naše cena 75 538 Kč (2 998 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC136


Dětský pokoj Colombini AC137 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 87 682 Kč
naše cena 74 530 Kč (2 958 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC137


Dětský pokoj Colombini AC18 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 80 629 Kč
naše cena 68 535 Kč (2 720 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC18


Dětský pokoj Colombini AC23 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 82 825 Kč
naše cena 70 402 Kč (2 794 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC23


Dětský pokoj Colombini AC24 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 86 200 Kč
naše cena 73 270 Kč (2 908 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC24


Dětský pokoj Colombini AC25 Luxusní pokojíček od italského výrobce Colombini Vás zaručeně nadchne. Každý pokojíček od výrobce Colombini se skládá z mnoha komponent, které se v tomto množství do průměrně velké místnosti ani nevejdou. Proto jsme se rozhodli pro Vás nacenit pokojíčky pouze v základní variantě, nábytek zahrnut v kalkulaci je vypsán níže v tomto popisu.
běžná cena 77 441 Kč
naše cena 65 825 Kč (2 612 EUR)

Dětský pokoj Colombini ARCADIA AC25


Dětský pokoj Colombini BABY 01 Krásný, bezpečný a také velice praktický pokojíček v italském stylu zaručeně rozzáří každou místnost. Výše uvedená cena zahrnuje: Rostoucí postýlku Komodu Jednotlivé díly je možné koupit samostatně nebo libovolně kombinovat. V případě, že budete mít zájem o jinou variantu tohoto pokojíčku (jiné složení komponent)tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi vše
běžná cena 33 907 Kč
naše cena 28 821 Kč (1 144 EUR)

Dětský pokoj Colombini BABY 01


Dětský pokoj Colombini BABY 03 Krásný, bezpečný a také velice praktický pokojíček v italském stylu zaručeně rozzáří každou místnost. Výše uvedená cena zahrnuje: Postýlku Komodu Skříňku se zásuvkami Šatní skříň Jednotlivé díly je možné koupit samostatně nebo libovolně kombinovat. V případě, že budete mít zájem o jinou variantu tohoto pokojíčku (jiné složení komponent)tak nás neváhejte
běžná cena 49 300 Kč
naše cena 41 905 Kč (1 663 EUR)

Dětský pokoj Colombini BABY 03


Dětský pokoj Colombini BABY 04 Krásný, bezpečný a také velice praktický pokojíček v italském stylu zaručeně rozzáří každou místnost. Výše uvedená cena zahrnuje: Postýlku Komodu Šatní skříň Jednotlivé díly je možné koupit samostatně nebo libovolně kombinovat. V případě, že budete mít zájem o jinou variantu tohoto pokojíčku (jiné složení komponent)tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi vše
běžná cena 34 326 Kč
naše cena 29 178 Kč (1 158 EUR)

Dětský pokoj Colombini BABY 04


Dětský pokoj Colombini BABY 05 Krásný, bezpečný a také velice praktický pokojíček v italském stylu zaručeně rozzáří každou místnost. Výše uvedená cena zahrnuje: Postýlku Komodu Vysokou komodu Jednotlivé díly je možné koupit samostatně nebo libovolně kombinovat. V případě, že budete mít zájem o jinou variantu tohoto pokojíčku (jiné složení komponent)tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi
běžná cena 24 505 Kč
naše cena 20 830 Kč (827 EUR)

Dětský pokoj Colombini BABY 05


Dětský pokoj Colombini BABY 06 Krásný, bezpečný a také velice praktický pokojíček v italském stylu zaručeně rozzáří každou místnost. Výše uvedená cena zahrnuje: Postýlku Komodu Vysokou komodu Šatní skříň Jednotlivé díly je možné koupit samostatně nebo libovolně kombinovat. V případě, že budete mít zájem o jinou variantu tohoto pokojíčku (jiné složení komponent)tak nás neváhejte
běžná cena 50 458 Kč
naše cena 42 890 Kč (1 702 EUR)

Dětský pokoj Colombini BABY 06


LIKVIDACE SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA 50 - 80% NA VŠECHNY VYSTAVENÉ SESTAVY NÁBYTKU!!!   Uvedená cena je za sestavu skříněk, 2 postele včetně matrací a roštu, schůdky a zábranu.
běžná cena 64 239 Kč
naše cena 29 900 Kč (1 187 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 56 120 Kč
naše cena 47 700 Kč (1 893 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.01


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 70 330 Kč
naše cena 59 780 Kč (2 372 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.02


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 57 070 Kč
naše cena 48 510 Kč (1 925 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.03


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 65 870 Kč
naše cena 55 990 Kč (2 222 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.04


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 86 020 Kč
naše cena 73 120 Kč (2 902 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.05


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 58 510 Kč
naše cena 52 660 Kč (2 090 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.06


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 43 520 Kč
naše cena 39 170 Kč (1 554 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.07


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 59 730 Kč
naše cena 53 760 Kč (2 133 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.08


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 90 220 Kč
naše cena 81 200 Kč (3 222 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.09


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 65 270 Kč
naše cena 58 740 Kč (2 331 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.10


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 45 300 Kč
naše cena 40 770 Kč (1 618 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.11


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 59 600 Kč
naše cena 53 640 Kč (2 129 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.12


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 65 760 Kč
naše cena 59 180 Kč (2 348 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.13


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 86 920 Kč
naše cena 78 230 Kč (3 104 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.14


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 67 000 Kč
naše cena 60 300 Kč (2 393 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.15


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 65 400 Kč
naše cena 58 860 Kč (2 336 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.16


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 92 980 Kč
naše cena 83 680 Kč (3 321 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.17


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 80 420 Kč
naše cena 72 380 Kč (2 872 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.18


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 81 060 Kč
naše cena 72 950 Kč (2 895 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.19


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 54 980 Kč
naše cena 49 480 Kč (1 964 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.20


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 68 710 Kč
naše cena 61 840 Kč (2 454 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.21


Dětský pokoj Colombini ERESEM COLOMBINI CASA patří mezi přední italské výrobce nábytku. K výrobě používá kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dětský nábytek COLOMBINI je vyroben z lamina o tloušťce 18 a 25 mm, hrany jsou z ABS. Nábytek COLOMBINI vyniká nejen vysokou kvalitou, ale také svým designem a velkou variabilitou. Dětský nábytek Colombini ERESEM je dostupný v následujících dekorech:
běžná cena 87 280 Kč
naše cena 78 550 Kč (3 117 EUR)

Dětský pokoj Colombini ERESEM C.22